SEO optimizavimas puslapiui

SEO optimizavimas, tapo ir yra butinybė kasdieniniame gyvenime, norint susilaukti ilgalaikės sėkmės internete. Kiekvienas mes turėtumėme pradėti mokytis SEO optimizacijos. SEO yra nuolat besikeičiantis procesas, todėl Jūs turite būti nuolat būdėti ir stebėti visus algoritmo atnaujinimus. Patikėkite tai yra lengviau, nei skamba. Jei ieškote gerų ir apčiuopiamų SEO patarimų, atvykote į tinkamą vietą.

Kaip jau minėjome SEO optimizavimas yra procesas kurį kiekvienas svetainės savininkas turėtų atlikti. optimizuodami savo svetainę paieškų sistemoms ( daugiausiai Google) didinate savo šansus iškelti norimus raktažodžius juose ir taip gauti daugiau srauto. Tačiau prieš pradėdami optimizuoti svetainę turite būti susipažinę su SEO. Neseniai supažindinome Jus su visais SEO pagrindais ir atsakėme į klausimą kas yra SEO straipsnyje.

Nors SEO yra ne raketų mokslas, ir bet kas gali tai daryti, Jūs turite suprasti, kad yra labai svarbi riba tarp Baltojo SEO ( White Hat SEO ) ir Juodojo SEO ( Black Hat SEO ) metodų. Šiuos skirtumus ir daugelį kitų aptarėme kitame straipsnyje, kur bandėme supažindinti Jus kokios egzistuoja SEO paslaugos svetainėms.

Maloniai kviečiame perskaityti abu straipsnius jei esate visiškas naujokas šiose srityse. Na, o šiame straipsnyje aptarsime kodėl SEO optimizavimas yra naudingas, išmoksime daugelio triukų, kurie palengvins mūsų gyvenimus, bei padidins esamus šansus pagerinti paieškų sistemų rezultatus.

Egzistuoja daugiau nei 200 taisyklių kurias “Google” paskelbė viešai, bei kurios įtakoja reitingavimasį. Mes nusprendėme jų visų nerašyti čia, nes tai būtų per daug painu Jums. Daugelis dalykų yra skirta ne naujokams ir papraščiausiai Jūs nesugebėsite atsirinkti tinkamos informacijos sau. Nutarėme, jog supaprastinant straipsnį Jūsų gausite dagiau naudingos informacijos. Šiame straipsnyje paminėsime 30 bendrų faktorių kaip SEo optimizavimas gali pagerinti Jūsų verslą.

Taip pat nuolat atnaujinsime ir rašysime įvairiausius gidus Jums, todėl rekomenduojame užsiprenumeruoti mūsų naujalaiškį, jog galėtumėte būti visada atnaujinami naujausiomis naujienomis ir pamokomus ir, kad SEO optimizavimas taptų visiškai aiškus Jums.

1. SEO Optimizavimas – procesas

Kaip jau žinome pats SEO yra nuolatnis procesas, o ne vienkartinis darbas. Paieškos sistemos nuolat atnaujina savo algoritmus, bent keletą kartų per metus. Taigi, kodėl SEO metodai, kurie buvo naudojami praeitais metais, gali būti pasenę šiandien. Norėdami būti sėkmingi darant SEO, Jūs turite žinoti, kas veikia geriausiai ir vengti naudoti pasenusius metodus.

Moz siūlo nemokamai stebėti Google algoritmo pasikeitimus. Tai reiškia, kad viską ką išmoksite šiandiena galite laikyti vertinga informaciją iki tol, kol nepamatysite, kad Google daugiau nebepataria naudoti vienų ar kitų metodų. Jei pastoviai seksite algoritmo pasikeitimus, žinosite, kada “Google” pataria pakeisti ir kaip tai padaryti arba nebenaudoti tam tikrų būdų optimizuojant savo svetainę. Kaip jau ir minėjome tai yra lengviau nei atrodo.

“Įsivaizduokite, kad išmokote atpasakoti knygą mokykloje. Perskaitėte knygą ir supratote viską kas joje yra rašoma. Tada netikėtai kitoje knygoje pamatote, kad kai kurios detalės pasenusios ir jas reikėtų pakeisti. Esame tikri, kad nesunkiai pakeisite ir atnaujinsite, tas detales prieš atpasakodami mokytojai knygą kurią ji uždavė namų darbams.”

Lygiai taip pat ir su “Google”. Pasikeitimai yra pranešami dažniausiai prieš kelis mėnesius iki kol jie taps galutiniai. Vartotojai visada turi kelis mėnesius atlikti rekomenduojamus pakeitimus savo puslapiuose.

2. SEO rezultatai nepasirodo per naktį

Galvokite apie SEO kaip apie pokerio žaidimą, tarp jūsų ir “Google”. Tai kantrybės žaidimas. Optimizuoti svetainę aukštai pozicijai užima daug laiko, o rezultatai paprastai būna po mėnesių darbo ar net po kelių.

Labai dažnai pasitaikanti klaida tarp pradedančiūjų yra tai, kad jie tikisi, jog pamatys rezultatus per pirmąsias dienas, ir nustemba, bei pasiduoda, kai nieko neįvyksta. Prisiminkite, kad jei SEO optimizavimas atliktas tinkmai, rezultatai tikrai pasirodys ir laikas nenueis veltui.

3. Venkite garantuotų SEO rezultatų

Jei norite užsissakyti SEO paslaugas, venkite frazės “Garantuotas SEO”. Nepamirškite, kad niekas negali Jums garantuoti rezultatų ar juos paiekti labai greitai. Nėra nieko labiau klaidinančio nei “Garantuotas SEO”. Galite gauti garantuotą reitingą paieškos sistemose tik su laiku ir niekas tiksliai nežinos, kada tai atsitiks. SEO optimizavimas yra eilinis procesas be galiojimo laiko pabaigos.

Tie, kurie garantuoja SEO ir sko, jog gali iškelti Jūsų svetainę į viršutines pozicijas su tam tikrus raktiniai žodžiais greitai ir pigiai, dažniausiai yra sukčiai. žinoma, jei raktažodžiai kuriuos norite iškelti turi silpną konkurenciją, tai galimai yra tiesa, tačiau dažniausia taip nėra ir Jums reiktų vengti žmonių kurie siūlo tokias paslaugas.

4. SEO optimizavimas turi turėti ribas

Kas per daug, tas nesveika. Pasistenkite, kad SEO optimizavimas nevirstų priklausomybę. Per daug neminėkite raktažodžių vietose kur tai nėra būtina. Nepaverskite svetainės vieta kur skaitytoas jausis nejaukiai arba matys, kad turinys parašytas ne jam, o paieškos sistemoms. “Google baudžia svetaines, kurios neturi neatrodo natūralios ir tikrai sugeba atskirti tokias.

5. Publikuokite tik nepriekaištingą turinį

Jūsų turinys yra svarbiausia svetainės dalis. Be gero turinio, yra neįmanoma pirmauti “Google”. Jūsų straipsniai turi būti gerai parašyti ir teikti realią vertę savo skaitytojams. “Google” suteikia daugiau įtakos ir ilgesniems straipsniiams ir pranešimams, kad skaitytojas gautų daugiau naudos.

Pasistenkite pateikti ti geriausią turinį svetainėje, nes tai yra svarbiausia delatė norit, jog SEO optimizavimas taptų sėkmingu procesu. Trumpi straipsniai, neatneša nieko naujo ir vertingo skaitytojui. Na bent taip galvoja “Google”. Galite net gauti nuobdadų nuo paieškos sistemų, jog Jūsų svetainė neturi vertingo turinio ( neseniai išėjas algoritmo atnaujinimas “Panda” yra skirtas analizuoti svetainės turinį). Taip pat įsitikinkite, kad Jūsų turinys nesidublikuoja ar nerašote apie ta patį per daug kartų.

6. Atlikite raktinių žodžių paiešką

Niekada nepradėkite rašyti turinio neatlikdami raktažodžių paieškos. Naudokite Google raktažodžių paiešką, jog išsiaiškintumėte, ar Jūsų raktažodis į kurį taikotės yra ieškomas. Taip pat, tai padės išsiaiškinti kokio sunkumo raktažodis yra. Galėsite pasirinkti ratažodžius kurie labiau tinka Jums ir yra labiau ieškomi, nei tikėjotės prieš tai.

Paieška parodys raktažodžio paieškas mėnesiniame laiktarpyje ir pasiūlys galimus sinonimus, jei raktažodis nėra geras.

SEO optimizavimas raktažodžių paieška

7. Turinį rašykite negalvodami apie naudą

Rašydami turinį negalvokite apie potencialią naudą, visada prioritetu laikykite žmones kurie skaitys Jūsų straipsnius. Prisiminkite, kad kuo naturalesnis straipsnis yra ir kuo daugiau naudos jis tekia skaitytojui, tuo naudingiau “Google” vertins Jūsų puslapį.

Labai dažnai, autoriai įašo turinį turėdami omenyje tik naudą sau. Tai yra didelė klaida, jei norite gauti – turite duoti. Vadovaukitės tokiu mąstymu publikuodami turinį savo svetainėje.

8. Nuolat publikuokite naują turinį svetainėje

Jei Jūs publikuojate naudingus ir informatyvius straipsnius kasdien arba kas savaitę, “Google” bus itin laiminga Jūsų sprendimu. Jūsų svetainė įgaus vis daugiau ir daugiau įtakos, naturalu, kad tada Jūsų svetainės raktažodžiai kils virš aukščiau.

Su nauju turiniu, Jūs taip pat gaunate daugiau galimybių išreitinguoti naujus raktažodžius kurie yra minimi straipsnyje. Prisiminkite, kad tinklalapiai, kurie turi aukštesnį reitingą linkę skelbti daugiau turinio.

9. Padarykite savo tinklalapį draugišką lankytojams

SEO optimizavimas tai ne tik draugiškas turinys ar svetainės bendras optimizavimas, Jūsų svetainė turi būti draugiška lankytojams ir labai lengvai naršoma. Lankytojas turi jaustis joje kaip namuose. Žinoti, orentuotis ir matyti visą Jūsų publikuojamą turinį. Paskutinis dalykas, kurio Jūs nenorėtumėte daryti, tai padaryti, kad vartotojai negalėtų lengvai rasti rasti Jūsų turinio. Sukurkite gerą navigacijos sistemą ir išnaudokite svetainės vietas įdėdami naudingas nuorodas lankytojams orentuotis svetainėje. Padarykite taip, kad lankytojas lengvai rastų Jūsų geriausius straipsnius vos tik užėjas į svetainę.

Kuo draugiškenės Jūsų svetainė yra lankytojams, tuo daugiau laiko vartotojai praleidžia joje, ir tuo didesnė tikimybė, jie grįš. O tai reiškia tik geresnius rezultatus paieškų sistemose.

10. Pasistenkite, kad svetainė veiktų greitai

Interneto svetainės greitis yra svarbus reitingavimo faktorius. Net jei tai nėra kritinė detalė, tai kažkas ką vertetų apsvarstyti, jei norite sukurti gerą bendrą vartotojo patirtį. Tinklalapiai turi atsiverti gretai. jei tinklalapis atsidaro lėčiau nei per 5 sekundes, gali būti, kad “Google” skirs Jums mažesnį reitingą savo sistemoje.

Naudokite “Google PageSpeed Insights” norėdami pamatyti kaip galite pagreitinti savo svetainę.

11. Padarykte savo nuorodas draugiškas

Kitas žngsnis kaip SEO optimizavimas gali pridėti Jūsų tinklalapiui daugiau naudos, yra naudoti draugiškas nuorodas. Stenkitės nuorodas savo tinklalapyje išlaikyti trumpas, tačiau aiškias. Trumpesnis URL yra geriau už socialinių tinklų dalijimasi. URL su daugiau nei keturiais brūkšneliais gali atrodyti kaip šlamštas “Google” akyse.

Tarkime straipsnio pavadinimas yra: “SEO optimizavimas” puslapiui, nuoroda turėtų atrodyti štai taip: : katarsis.lt/seo-optimizavimas-puslapiui/ ‎

12. Stenkitės, jog turinys būtų unikalus

Vengti dublikuoto turinio reiktų ne tik savo svetainės viduje, tačiau ir apskritai. Stenkitės, kad Jūsų skelbiamas turinys būtų unikalus visame internete. Tai inti svarbi detalė kurią reiktų laikyti prioritetu rašant turinį. Jūsų pavadinimai turi būti intriguojantis ir ne ilgesni kaip 55 simbolių. Stenkitės pavdinime pamynėti raktažodį, o dar gėriau, jog jis prasidėtų Jūsų pagrindiniu raktažodžiu.

13. Meta aprašymas ( meta description )

Naudodami meta aprašymą suteikiate “Google” mažą aprašymą apie turinį. Aprašykite straipsnio turinį neviršydami 160 raidžių ribos, bei paminėkite savo pagrindinius raktažodžius. Naudokite unikalų aprašymą ir pasistenkite, kad jis kuo labiau atspindėtų visą jūsų straipsnį.

Jei naudojate WordPress, patariame atsisiųsti ir naudoti “SEO by Yoast pluginą” jis leidžia aprašyti kiekvieno puslapįir ne tik.

14. Nadokite svetainės žemėlapius ( sitemap )

Visais atvejais reiktų naudoti svetainės žemėlapius ( sitemap ). Tai padeda “Google” lengviau rasti Jūsų turinį. Jei Jūsų svetainė turi daug puslpaiu ar bendro turinio, būtent žemėlapiai išspręs problemą, jog paieškų sistemoms nekiltų problemų orentuotis svetainėje.

15. Sukurkite gerą svetainės nuorodų sistema

Svetainės nuorodų sistema ( interlinking ) yra naudinga todėl, kad “Google” ne vienu metu apžiūri Jūsų visą turinį. Būtent svetainės nuorodų sistema padeda “Google” atrasti susijusius puslapius. Jeigu nežinote ką turime omenyje, tai kitą kartą kaip rašysite straipsnį idėkite į jį nuorodas į kitus savo straipsnius. Tai yra butinybė, kaip ir kiti punktai išvardinti čia, be interlinking’o SEO optimizavimas nebūtų pilnai atliktas.

16. Sukurkite protingas nuorodas

Atgalinės nuorodos yra labai svarbi SEO detalė. Be atgalinių nuorodų, Jūsų išskirtinis turinys bus prarastas ir reitinguosis kažkur 10 puslapyje ar net 20 puslapyje. Atgalinės nuorodos yra būtinos, jog svetainė įgautų įtakos ir pasitikėjimo iš “Google”. Nešvaistykite savo laiko kurdami blogas atgalines nuorodas svetainėse kurios neturi gerų SEO rodiklių. Vietoj to, pabandykite gauti atgalinių nuorodų iš autoritetingų svetainių.

Norėdami padidinti savo domeno įtaką, turite gauti atgalinių nuorodų iš patikimų svetainių. Turėkite omenyje, kad tinkamumas yra labai svarbus ir kad nuorodos turėtų būti tikrai kokybiškos.

Pagalvokite apie kokybę, o ne apie kiekybę. Gera atgalinė nuoroda gali turėti daug didesnę vertę, nei žemos kokybės. Viena gera nuoroda prilygsta tūkstančiui blogų.

17. Sekite atgalines nuorodas

Stebėti jūsų atgalines nuorodas yra tokia pat svarbi detalė kaip jas kurti. Sekti atgalines nuorodas patariame naudoti Ahrefs, nepamirškite, kad atgalinės nuorodas nuolat kinta. Stebėdami nuorodas galite matyti, kokios nuorodos yra deindeksuojamos, o kokios ne. Galite taip pat matyti, kokias naujas nuorodas gaunate, apie kurias net nenutuokiate.

Sekdami atgalines nuorodas taip pat apsisaugojate nuo neigiamo SEO ( negative SEO ). Deja, neigiamas SEO išpuoliai tampa vis labiau ir labiau paplitę. Kartais atsitinka taip, kad konkurentai nori nubausti Jūsų svetainę ir pašalinti Jus iš pirmojo puslapio “Google”.

Dauguma atvejų neigiamas SEO yra daromas padarant šimtus ar tūkstančius žemos kokybės ir šlamšto tipo atgalinių nuorodų į Jūsų svetainę. Jei pastebite tokia veiklą patariame  naudoti “Google” disavow išvalant svetainę.

Dar vienas pliusas, jog matydami savo atgalines nuorodas galite matyti ir savo raktažodžių pozicijas “Google” puslapyje.

18. Naudokite socialinę žiniasklaidą darydami SEO

Labai svarbi detalė, norit išlaikyti kartelė aukštą ir paversti savo svetainę draugiška SEO. Nors officialiai socialiniai tinklai nėra tarp SEO reitingavimo faktorių, galite naudoti socialinės žiniasklaidos metodus, jog Jūsų SEO optimizavimas taptų ilgalaikiu garantu. Jei ir oficialiia paieškų sistemos neduoda įtakos reitingams iš socialinių tinklų, nepamirškite, kad gausite iš ten srauto, o srautas duoda tiesioginė įtaką reitingavime. Taip pat tai yra puiku būdas sukurti neblogos kokybės atgalines nuorodas nemokamai.

19. Neinvestuokite visko į “Google”

“Google” yra pagrindinis paieškos sistemos, ir net jei jis šiuo metu atneša jums gerus rezultatus ir pakankamai didelį srautą, Jūsų verslas niekada neturėtų priklausyti vien nuo jo. Pagalvokite, kas nutiktų, jei algoritmas atnaujinimas paveiktų visą Jūsų svetainę.

Atsigavimas iš bet kokios “Google” bausmės yra daug laiko atimantis procesas, o kartais tai gali užtrukti mėnesius iki kol atgausite savo srautą. Diversifikuokite savo eismo šaltinius ir raskite kitų būdų, kaip gauti srauto iš kitų platformų.

20. Naudokite “Google Webmaster Tools”

“Google Webmaster Tools” naudojimas yra privalomas bet kurios svetainės savininkui. Nemokamas “Google “įrankis suteikia jums įžvalgų ir pasiūlymų, kaip pagerinti Jūsų svetainę. Taip pat jis parodo jei yra kas nors blogai su Jūsų svetainę, tai yra, vertinga informacija.

21. Naudokite “Google Analytics”

“Google Analytics” yra viena iš labiausiai pažangių lankytojų stebėjimo įrankis prieinama, ir jūs turėtumėte visapusiškai pasinaudoti juo. Tai nemokama ir gali suteikti jums milžinišką kiekį informacijos apie Jūsų svetainėje vartotojams.

Taip pat “Google” įrankis padeda matyti paspaudimų žemėlapius, žinosite kur vartotojai paspaudė ir kuo labiausiai susidomėjo Jūsų svetainėje. Galėsite rasti būdų pagerinti savo svetainę.

22. SEO niekada nesibaigiantis procesas

Daug žmonių mano, kad jų svetainė yra pilnai padaryta praranda budrumą. SEO optimizavimas kaip ir SEO nėra niekada pilnai padarytą. Taigi, kodėl konkurentai pasinaudoja šiuo mąstymų ir nurungia žmones kurie turi blogą supratimą apie SEO.

Tiesa yra tai, kad jūsų svetainė yra niekada pinai padaryta, ir Jūs niekada neturėtumėte nustoti daryti SEO. Visada yra naujų galimybių ir SEO metodų kuriuos galite pabandyti padaryti savo svetainėhe, jog rangas padidėtų ir taptų  dar didesnis.

23. Venkite naudoti “Flash”

Flash svetaines gali atrodyti gražios ir “kietos”, bet tokios svetainės yra blogiausia ką galėtumėte padaryti SEO atžvilgiu. “Google” negali suprasti, Flash ir AJAX, tai reiškia, kad bus neįmanoma nuskaityti Jūsų turinio. Naujausias standartas yra HTML 5.

24. Optimizuokite vaizdus

Naudojant paveiksliukus padeda skaitytojams geriau suprasti Jūsų turinį.Tačiau juos reiktų optimizuoti, jog jie užimtų maziau vietos ir taip padėtų svetainėj užsikrauti greičiau.

Kiekvienas vaizdas turi turėti atitinkamą pavadinimą, ALT žymeles, ir aprašymą. Parašai taip pat geras Jūsų nuotraukos apibūdinimas su trumpu aprašymu apie ką jūsų vaizdas yra. Tokiu būdu pagerinsite savo situacija paieškų sistemų atžvilgiu ir SEO optimizavimas geresnis. Jūs taip pat gausite didesnė tikimybė pirmauti “Google” vaizdų skyriuje.

25. Nesusiekite svetainės blogais šaltiniais

Niekada nedėkite nuorodų į svetaines, kurios yra nubaustas arba kuriios yra nesusiję su Jūsų turiniu. Kai savo tinklalapyje rodote dėmesį į tokias svetaines, Jūs kenkiate sau. google galvoja, kad Jūs pasitikite ir rekomendavote jas kaip gerus šaltinius. Taip nukenčia Jūsų svetainė. Visada išanalizuokite interneto svetainę kurią norite susieti su savają.

Nustatykite, ar ji iš ties yra vertinga skaitytojams. Blogai susiedami svetaines gali būti rezultatas to, kad “Google” nubaus Jūsų svetainę. Jei nesate tikri, apie svetainės kokybę, tai geriausia naudoti rel = “nofollow” atributą.

26. Pamirškite PageRank

PageRank yra nenaudingas. mes turime omenyje, pažodžiui, nenaudingas. “Google” nustojo atnaujinti PageRank juostą prieš daugiau nei kelerius metus, ir pranešė, kad jie neturi jokių planų jį atnaujinti. Jūsų svetainėj PageRank yra nesvarbus. Pabandykite patobulinti savo įtaka “Google” sistemoje kuriant kokybiškas atgalines nuorodas.

27. Naudokite trumpą domeną

Jei dar nepradėjote kurti savo svetainės ir neturite jai domeno, pasirinkti trumpą domeną yra visada gėriau už ilgą. Pabandykite sukurti prekės ženklą aplink jį, net jei domenas neturi raktinio žodžio. Dabar  domenai neturi tiek vertės kaip ankščiau, nelabai yra svarbu ar jame yra minimas raktažodis kuris siejasi su Jūsų niša.

Nėra jokios priežasties pirkti ilgą domeną, vien dėl to, kad jame yra jūsų raktinis žodis. Gėriau sutelkite visą laiką gerindami savo svetainės turinį ir išdėstydami visus raktinius žodžius viduje. Rinkitės domeną kurį lengvą ištarti arba parašyti.

28. Sutvarkykite neveikiantčius puslapius

Kartais jūsų svetainė gali turėti nuorodas į puslapius, kurie jau nebegzistuoja. Naudokite “Google” žiniatinklio valdytojo ( webmasters tools, 20 punktas šiame straipsnyje ) įrankius nustatyti šias problemas ir išspręsti jas.

29. Nemokėkite už atgalines nuorodas

Mokamos atgalinės nuorodos yra baisi SEO klaida. Jei norite pirkti reklamą iš kitų svetainių įsitikinkite, kad jos naudoja nofollow atributą. Gaudami nuorodų ar antraščių iš svetainių kurios nėra susijusios su Jūsų turiniu yra didelė klaida. Išorinis SEO optimizavimas turėtų būti pradedamas nuo tokių nuorodų susekimo ir pravalymo

30. Padarykite savo svetainę mobiliems draugiška

“Google” turi rimtų planų savo visą sistemą perkelti į mobiliają patogią platformą. Kitais žodžiais kuo daugiau žmonų naudojasi mobiliais telefonasi tuo greičiau šie pakeitimai ateis. Jau dabar reitingas gali skirtis mobiliems įrenginiams. Jei svetainė nėra mobiliems draugiška, “Google” pateiks Jūsų svetainę žemiau už tas kurios yra, kai žmogus naudojasi paieška per mobilijų telefoną arba plančetę. Per ateinančius metus, “Google” išleis mobilujį reitingavimo algoritmą. Svetainių, kurios turi mobilę versija arba prisitaiko prievisų įrenginių ( responsive ) bus pažymimos kaip tokios, ir bus atlyginta su aukštais reitingais “Google” sistemoje.

SEO optimizavimas – išvada

Tikimės, kad šie 30 paieškos optimizavimo patarimų padės Jums sukurti savo SEO strategiją ir perkelti ją į kitą lygį. Visada sekite rezultatus ir žiūrėkite, kas veikia geriausiai, prisiminkite, kad SEO optimizavimas nėra vienkartinis darbas, o procesas. Turėkite omenyje visus ir dar daugiau punktų kurie iš ties kažką reiškia.

Kviečiame užsiprenumeruotu mūsų naujienas ir gauti vertingas pamokas ir gidus nemokamai. Taip pat norime paminėti, kad teikiame pilnaverčius SEO sprendimus svetainėms. Galite pasinaudoti nemokama konsultacija užpildydami musų išmaniają formą. Kuri yra sukurta sutaupyti laiko Jums, bei pateikia klausimus remdamasi Jūsų prieš tai pateiktais duomenimis. Suteikiame nemokamą konsultaciją, bei paruošiame planą ir strategiją mėnesiniame laikotarpyje specialiai jums remdamiesi Jūsų atsakytais klausimais.

Apie Mus

Katarsis - emocinė iškrova ar emocinės įtampos atpalaidavimas, siekiame kiek įmanoma palengvinti Jūsų gyvenima.

Nemokama Konsultacija

Mes siūlome nemokamą konsultaciją kurios metu sudarysime detalų projekto eigos planą specialiai Jums. Pasinaudokite išmaniają formą perteikti savo idėjas lengvai ir greitai.

Naujienos ir Gidai

Žiūrėti Viską

Kainos

Turime tikrai puikią kainų politiką. Sužinokite preliminarius kaštus.

 

Kainoraštis

Svetainės

"Jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur" - Bill Gates

 

Svetainių Kūrimas

SEO

Naudojame tik gerus rezultatus atnešančias strategijas.

 

SEO PASLAUGOS

Facebook

Greita ir efektyvi reklama kuri atneša greitus rezultatus.

 

Facebook Reklama

Naujienos ir Gidai

Žiūrėti Viską

Kainos

Turime tikrai puikią kainų politiką. Sužinokite preliminarius kaštus.

 

Kainoraštis

Svetainės

"Jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur" - Bill Gates

 

Svetainių Kūrimas

SEO

Naudojame tik gerus rezultatus atnešančias strategijas.

 

SEO PASLAUGOS

Facebook

Greita ir efektyvi reklama kuri atneša greitus rezultatus.

 

Facebook Reklama