SEO paslaugos svetainėms

Norint sužinoti kokios SEO Paslaugos egzistuoja reiktų turėti supratimą apie patį SEO ir ką tai reiškią. Patariame perskaityti mūsų paruošta straipsnį kuris paaiškina kas yra seo.

Kai jau suprantame kas yra seo, galime suprasti kokios SEO paslaugos egzistuoja. Mes siūlome beveik visas seo paslaugas kokios tik egzistuoja. Reiktų pirmiausia žinoti tikslus ir poreikius, prieš nusprendžiant kokių būtent tipų Jums reikia.

SEO Paslaugos ir jų tipai

Egzistuoja 2 seo paslaugų tipai: baltosios skrybelės seo ir juodosios skrybelės seo, tarp jų yra dideli skirtumai, norint turėti ilgalaikį rezultatą daugelis įmonių ir pasaulinių kompanijų linksta link baltos skrybelės ir palieka juodają kabėti.

Seo paslaugos - baltosios skrybelės seo ir juodosios skrybelės seo

Baltosios skrybelės SEO

Baltosios skrubelės SEO ( White Hat SEO ) metodai naudojami tada, kai norima pasiekti ir išlaikyti ilgalaikią naudą. Paieškų sistemos pataria laikytis metodiško ir krupštaus kylimo, jog SEO kampanijos būtų suplanuotos ir apgalvotos. Šios SEO paslaugos tipas naudoja nusistovėjusias nuostatas kurios yra rekomenduojamos paieškų systemų (Google, Bing, Yahoo ir kt. ) ir vadovaijasi jų standartais. Puslapyje yra unikali ir naudinga informacija susijusi su raktažodžiais kuriuos klientas nori išreitinguoti. kylimas yra metodiškas ir naturalus, pats SEO yra procesas, o ne vienkartinis darbas. taikomasi pasiekti ilgalaikių rezultatų, kad paieškų sistemos Jus mylėtu. kaip jau minėjome dažniausia yra talpinamas unikalus ir labai aukštos kokybės tekstas susijąs su raktažodžiu, svetainė yra suoptimizuota paieškos sistemoms, puslapis yra švarus ir aiškus, draugiškas mobiliems įrenginiams. paprastai švarus žaidimo būdas atneša ilgalaikius rezultatus.

Juodosios skrybelės SEO

Juodosios skrybelės SEO ( Black Hat SEO ) metodai naudojami tada, kai norima pakelti puslapio reitingą per gana trumpą laiką, o ne metodiškai ir stabiliai laikantis paieškų sistemų daugiausiai Google nuostatų. Tokie metodai yra rizikingi ir neatneša ilgalaikių rezultatų, nes paieškų sistemos supranta, kad puslapis nevertas to rango kokį turi. Pagrindiniai metodai naudojami šiame tipe yra: nuorodų spam’as, raktažodžių talpinimas puslapiuose kurie nėra susiją su jų niša, teksto maskavimas ir nuorodų slėpimas norint paieškų sistemas apgauti ir priversti tikėti, kad puslapis yra vertas pakilti į aukstesnes pozicijas. Paprastai šie būdai atneša tik labai trumpalaikius rezultatus ir pozicijas.

Pilkos skrybelės SEO

Galų gale yra tikrai ne “teisus” arba “blogai” būdas tai padaryti Optimizavimas paieškos sistemoms, bet tie, perkate SEO paslaugos turėtų žinoti apie įvairių tipų ir metodus, kad jie žino apie riziką, jie prisiėmė lygį.

Tačiau egzistuoja ir 3 SEO paslaugos tipas. Jis yra vadinamas pilkos skrybelės (Grey Hat SEO) metodu. Sąmoningai ar dėl klientų spaudimo kai kurios agentūros bando greičiau pristatyti rezultatus, pateikia sprendimus ir rezultatus klientams naudojant metodus, kurie kertą balstosios skrybelės SEO ribas ir siejasi su juodosios skrybelės SEO ir bando pateikti taip, kad atrodytu, jog buvo naudojama tik baltosios skrybelės metodai.

Pilkosios skrybelės metodai yra atpažystami, kai Jūsų biuždetas yra itin mažas arba agentūra nori pasilikti didesnę dalį sau. Prisiminkite, kad maža kaina atitinkamoje nišoje yra spąstai Jums. Įsivaizduokite:

Jūs turite kepyklą, Jūsų kaimynas turi irgi kepyklą, abu jūs kepate tas pačias bandeles, juk į Google neparašysite, kad Jūsų bandelės yra skanesnės, tačiau abu jūs norite turėti pirmą vietą google pagal “skaniausios bandelės” raktažodį, kaip paieškos sistemoms paaiškinti, kad būtent Jūs turite būti pirmas, o ne Jūsų kaimynas. Paieškos sistemos paremtos algoritmais kurie vertina jūsų svetainę pagal daugelį faktorių, jei Jūsų kaimynas investuos į SEO 400 eurų, o Jūs tik 200 eurų, tokiu atveju neįmanoma iškilti aukščiau nei kaimynas naudojant tik baltosios skrybelės SEO.

Todėl agentūros norėdamos įtikti klientams yra priverstos naudoti kitus metodus, kurie nėra rekomenduojami paieškos sistemų. Prieš užsisakydami bet kokias paslaugas turėtumėte žinoti ir prisiminti informaciją nurodyta viršuje, kad pirmas blynas būtų neprisvilęs.

Yra visiškai naturalu, kad negalite konkuruoti su žymiai didesnėmis kompanijomis, kurios galbūt yra rinkoje ne vienus metus, o gal tiesiog turi žymiai didesnį biuždetą. Todėl egzistuoja daugiau būdų kaip gauti savo pyrago dalį tam tikroje nišoje.

Svetainės SEO auditas

Svetainės auditas yra dar viena SEO paslauga apie kurią turėtumėte žinoti. Paprastas svetainės SEO auditas gali būti ir kelių puslapių ilgumo, kuriame būtų parodyta kas būtent blogai yra su pačia svetaine paieskų sistemų atžvilgiu. Kiekvienas puslapis turi būti optimizuotas pieškų sistemoms ir turi ne vieną problemą kurią reikia ištaisyti. Kai paieškų sistemų vorai ateina įvertinti Jūsų svetainės turi būti viskas nepriekaištinga. gera naujiena yra ta, kad vorai lankosi Jūsų svetainėje nuolat, todėl turite daugybe šansų ištaisyti klaidas.

Jei turite didesnią svetainę arba taikotės iškelti daugiau raktažodžių SEO auditas gali būti tikras košmaras, nes vertinama ne tik pati svetainės struktūra ir pati svetainė ant kiek draugiška ji yra vartotojo atžvilgiu, tačiau ir jos turinys. Turinys turi būti susijąs su raktažožiais kuriuos norite iškelti ir suoptimizuotas tinkmai. Taigi kuo daugiau turite turinio ir raktažodžių tuo daugiau turite dirbti optimizuojant turinį.

Vidinis SEO

Vidinis SEO yra skirtas optimizuojant turinį, kad atliekant SEO auditą jis būtų nepriekaištingas. Ankščiau minėjome pavyzdį tarp 2 kepyklų ir jų biudžetų. Dažnai žmones neturi didelio biudžeto varžytis su jau įsitvirtinusiais konkurentais pagal tam tikrą raktažodį, todėl tokiu atveju yra suoptimizuojamas turinys ir taikomasi į daug mažesnių raktažodžių. Mažesni raktažodžiai reiškia mažesnę konkurenciją, tačiau tikrai nereiškia, kad jų niekas neieško. Suoptimizuojant svetainę mažesniems raktažodžiams klientas vis vien gauna lankytojų ir taip sutaupo pinigų ir laiko varžantis dėl didelių raktažodžių kur jis paprasčiausiai nepajėgs varžytis su konkurentais. bėgant laikui klientas gauna daugiau laisvų pajamų kurias ali skirti vis didesniems raktažodžiams ir taip po truputi auga jo verslas.

Katarsis.lt siūlo išbandyti išmaniają formą kur galima pačiam pasirinti kaip Jūs norite vygdyti SEO kampaniją. Vidinis SEO yra neatskiriamas SEO paslaugos dalis. Taip pat išanalizuojame tokius faktorius kaip puslapio struktūra, turinio išdėstymą, patį turinį, turinio pavadinimus, raktažodžių tinkamumą, nuorodų struktūrą.

Jei viskas yra atlikta teisingai vidinis SEO gali tapti vienkartine paslauga, nes klientas dažniausiai yra supažindinamas apie taisykles kurių reikėtų laikytis po to, kai svetainė yra suoptimizuota. Galų gale išvada tokia, kad kuo draugiškesnė svetainė yra paieskų sistemoms tuo didesnis šansas yra iškilti Jums pagal norimą raktažodį. Vidinis SEO yra neatskiriamas SEO audito ir paslaugų dalis.

Nuorodų plėtra ( Atgalinės nuorodos )

Nuorodų plėtra yra viena iš labiausiai prieštaringų ir dažnai kalbamų SEO paslaugos tipų paieškos optimizavimo srityje. Atgalinės nuorodos yra viena iš svarbiausių SEO aspektų, tačiau tuo pačiu metu ir viena iš rizikingiausių sferų. Atgalinė nuoroda ( backlink ) reiškia, kad katame tinklalapyje yra paminimas Jūsų puslapis. tačiau ne viskas yra taip paprasta. Nepulkite teršti interneto ir visur brukti savo svetainę, todėl, kad padarysite milžinišką klaidą. Būtent šis žingsnis reikalauja kruopštaus darbo ir kantrybės, todėl, kad paieškos sistemos labiausiai netoliaruoja brukalų ( spam ) taktikos ir jūs pateksite į juodosios skrybelės metodus naudojančias svetaines, kas kaip jau išsiaiškinome yra blogai.

Atgaliniės nuorodos galėtų būti princesė SEO sferoje. Kuo daugiau atgalinių nuorodų kurios yra kokybiškai padarytos, sukuriamos metodiškai lėtai, puslapiuose kurie turi didelę įtaką paieškų sistemoms turite tuo yra geresni šansai Jums pakilti reitinge. Būtina žinoti, kad atgalinės nuorodos turėtų būti talpinamos puslapiuose su raktažodžio kurį norite iškelti susijusiu turiniu. Nevertėtų talpinti tik plikos nuorodos, o paminėti ją naujienoje arba straipsnyje kuris tiesiogiai susijąs su raktažodžiu.

Tarkime norite iškelti raktažodį “skanios bandelės” – jis turėtų būti patalpintas straipnyje kuris yra apie bandeles.

Atgalinės nuorodos kurios patalpintos puslapiuose tokiuose kaip: forumai, komentarai, tekste kuris nesusijąs su Jūsų raktažodžiu ne tik, kad nepadės Jūsų puslapiui, tačiau ir pakenks. taigi jei kažkas Jums siūlo už 500 eurų 10 000 atgalinių nuorodų kurie tėra spamas ir kiekybė atsisakykite ir jauskitės nieko nepraradę, o išlošę.

Geros kokybės atgalinės nuorodos yra prioritetas visoje nuorodų plėtros kampanijoje. Kokybė yra aukščiau kiekybės. Puikiai suoptimizuota atgalinė nuoroda yra daugybę kartų vertingesnė už šimtus prastų nuorodų.

Nuorodų kūrimo pagrindas visada buvo ir visada bus remiantis geros kokybės, naudingu, įdomiu ir linksmu turiniu. Jei žmogus gali susieti turinį kurį skaito su Jūsų raktažodžiu jame ir tas turinys yra naudingas ir unikalus, tai yra geriausia nuoroda kokios tik galite norėti.

SEO turinio rašymas

Jei atgalinių nuorodų kūrimas yra laikomas princese SEO sferoje, tai turinys yra karalius. Turinys priskiriamas prie pačių svarbiausių aspektų kurias tik gali turėti SEO paslaugos. Visas turinys svetainėje turi būti unikalus ir naudingas lankytojams. Nėra apsoliučiai jokio magiško būdo paversti Jūsų turinį naudingu išskyrūs perašant jį į tokį. Kokybiškas turinys yra laikomas tada, kai žmogus atėjas į Jūsų svetainę randa atsakymus į ieškotą klausimą.

Kuo ilgesnis ir išsamesnis turinys tuo labiau paieškos sistemos jį mėgsta. Gal būt girdėjote apie terminą “SEO straipsniai”, tai tikrai yra ne melas. SEO straipniai reiškia, kad turinys bus suoptimizuotas kitų žmonių jūsų raktažodžiui ir atitiks visus paieškų sistemų kriterijus. Turinys taip pat turi atitikti SEO standartus. Katarsis.lt atlieka turinio rašymo paslaugas ir jas įtraukia į pagrindinį SEO paketą, be papildomų mokesčiu.

Turinys yra būtinas, tačiau jis turi būti parašytas ir suoptimizuotas tinkmai. Puikiai parašytas ir naudingas straipnis visada bus labiau mėgiamas paieškų sistemų, nei kiti.

Svetainės optimizacija

Nors ir turime atskirą straipnį apie SEO optimizavimą vertėtų paminėti ir čia pagrindinias nuostatas. Svetainės kodo optimizavimas reiškia, kad svetainė greitai veikia ir susideda iš tik reikalingų dalių. Svetainės optimizacija apima HTML sferą. Jūsų HTML optimizavimas gali įtakoti paieškos eiliškumą dviem būdais. Pirma, ji gali padėti sumažinti kodų netvarką, ir pateikti savo turinį lengvai ir suprantamu (paieškos sistemų vorams) formatu. Antra, ji gali padėti sumažinti laiko apkrovas kol svetainė pilnai užsikraus. Tokiu atveju ne tik paieškos vorai pamatys Jūsų turinį greičiau, tačiau ir lankytojai nejaus diskomforto.

Kam skirtos SEO Paslaugos

Paieškos variklio optimizacija ( SEO ) yra dažnai vertinamas kaip geras būdas sutaupyti pinigų reklamos srityje ir pasiekti aukštą reitingą organiniuose paieškos rezultatuose. Ne tik tai nėra tiesa bet ir gali iš tikrųjų būti pavojingas būdas užsiimti verslu.

Optimizavimas paieškos sistemoms niekada neturėtų būti vienintelė priemonė rinkodaros verslui, nes paieškos algoritmai nuolat keičiasi, ir bet kurią dieną pokyčiai gali turėti įtakos svetainės reitingams ir visas Jūsų verslas gali atsidurti pavojūje. Taigi organinis reitingas niekada neturėtų būti vienintelis šaltinis gauti srautui svetainėje kuri tarnauja kaip verslo dalis. Trint tai omenyje SEO paslaugos gali labai prisidėti prie Jūsų verslo kėlimo, jei yra daroma metodiškai ir nuolat.

Kaip minėta pirmiau, SEO netinka tiems, kurie neturi mėnesinio biudžeto – SEO yra ilgalaikis procesas, ypač jei turite nuolat kintančių raktažodžių ir notite juos išreitinguoti. neegzistuoja SEO paslaugos kuri truktu kelias dienas ir rezultate turėtumėte ilgalaikią naudą, visi sprendimai pareikalaus metodiškų stabilių pastangų iškeliant puslapį į paieškos viršų. Taigi, jei tik pradėjote verslą internete (arba turite raktažodžių kurie nėra dar iškelti) ir ieškote būdų kaip gauti greitą  stabilų lankomumą,SEO yra ne jums. Žemiau pamatysite lentelę su žmonių tipais ir kur vertėtų jiems skirti savo laiką ir pinigus.

Žmogaus tipas Ką vertėtų daryti
Kam skirtos SEO Paslaugos
Aš ką tik sukūriau svetainę ir reikia greitai gauti lankytojų, tačiau neturiu daug pinigų investavimui. Jūsų pastangos turėtų susitelkti ties Google AdWords kampanijos taikantis į mažos konkurencijos raktažodžius.
Aš ką tik sukūriau svetainę ir turiu SEO biudžetą mažiausiai 6 mėnesiams Galite drąsiai pradėti SEO kampaniją, tačiau turėkite omenyje neskirti pagrindinių lėšų didelio konkurencingumo turinčių raktažodžių reitingavimui.
Aš ieškau SEO kompanijos, kuri gali padėti man išreitinguoti mano raktažodžius, norėčiau nukonkuruoti savo konkurentus. Ne visada daryti tai, ką Jūsų konkurentas daro yra gerai. Tokiu atveju visada vienu žingsniu atsiliksite. Nors konkurentas turėtų būti ir išlikti konkurentu, jų sekmė reitinguose neturėtų būti jūsų prioritetas.
Suprantu turinys yra svarbus, bet man patinka mano svetainę tiksliai taip, kaip yra. Supraskite, kad paieškos sistemos neturi emocijų, jos vadovaujasi taisyklėmis. Jei esate nelankstus yra didelė tikimybė, kad jūsų svetainė negalės pagerinti savo esamų reitingų taip kaip norite. Jei apsoliučiai nieko nepakeisite - niekas niekada ir nepasikeis.
Aš ką tik atidariau kepyklą ir sukūriau svetainę. Noriu nurungti savo konkurentus raktažodyje "skaniausios bandelės". Tai blogas mąstymas, nes kaip ir kitos kepyklos kurios atsidaro, jos nesugebės greitai nurungti jau įsitvirtinusių konkurentų rinkoje. Jei siūlote ta patį Jums reikia specialiai sudarytos SEO strategijos ir plano ir augti metodiškai ir protingai galvojant apie plėtrą ateityje.
Mano draugas rado labai pigias paslaugas kur už 40 eurų siūlo 1000 atgalinių nuorodų ivairiausiuose tinklalapiuose komentarų ir forumo skiltyse. Aš noriu 2000 nuorodų už 50 eurų. SEO jau senai veikia nebe taip. Nesvarbu, kokia kaina tavo draugas moka už tų atgalines nuorodas, jis permoka. Pigūs SEO yra blogiau nei jokio SEO.
Aš žinau, kad neparduodu batų, bet žodis "batai" turi labai didelį kiekį paieškų, todėl norėčiau išreitinguoti raktažodį, jog daugiau žmonių apsilankytų mano kepyklos tinklalapyje. Net jei ir pavyktų jus išreitinguoti raktažodžiu su kuriuo neturite nieko bendro, nepamirškite, kad žmogus papraščiausiai nebus susidomėjas tuo momentu Jūsų paslaugomis, o ir paieškų sistemos po labai trumpo laiko jus nubaus už tai.

Kokių rezultatų tikėtis iš SEO paslaugų

Dažnai kylą nesusipratimas ką optimizavimas paieškų sistemoms realiai gali. Kaip minėta kelis kartus, SEO yra ne magija, tai yra tikslusis mokslas, kur veiksmas turės konkrečią ir visiškai nuspėjama reakcija. Turint tai omenyje, ne viena SEO bendrovė negali garantuoti 100% rezultatų po tam tikro laiko, o dažniausiai gali pristatyti tik vidutiniškos kokybės atgalines nuorodas savo klientams ir prastai optimizuotus ir parašytus straipsnius, todėl nesąžiningos SEO bendrovės siūlo labai mažą kainą, tačiau kokybė kas yra svarbiausia SEO srityje nukenčia pirmiausia.

Toliau lentelėje bus pateikta greiti paaiškinimai ką SEO gali ir ko negali.

Ką gali SEO Ko negali SEO
Pagerinti bendrą draugiškumą paieškų sistemoms. Paversti svetainę nenugalima ir, kad raktažodžiai būtų išreitinguojami momentaliai.
Pagerinti puikiai išanalizuotus raktažodžius ir išreitinguoti juos paieškų sistemose. Pagerinti savo reitingą tarp labiausiai konkurencingų raktažodžių kuriuos turite per kelias savaites.
Pagerinti savo svetainės reitingą naudojant gerai suplanuotą strategiją ir optimizavimą. Išreitinguoti galybę naujų raktažodžių su labai mažu biudžetu.
Subalansuoti gerai parašyta, naudinga, linksmą, ar kitaip įdomų turinį prijungiant sėkmingą atgalinių nuorodų kampaniją, kurios rezultatas bus aukštesnis reitingas. Išreitinguoti raktažodį kuris yra minimas bloga ir nesubalansuotai parašytame turinyje.
Optimizuoti savo svetainės tekstinį turinį įtraukiant pasirinktus raktažodžius ir jų skaičių į tekstą ir įtraukiant naują turinį skirtą vidiniam SEO optimizavimui. Kuris padeda įgauti didenį reitingą paieškos sistemose. Išreitinguoti svetainę naudojant "mistiškus" dar negirdėtus magiškus metodus per labai trumpą laiką.

Katarsis.lt SEO paslaugos

Mes siūlome ilgalaikį bendradarbiavimą ir tik aukščiausios kokybės paslaugas, yra didelė tikimybė, kad suradote šį straipsnį Google pirmuose rezultatuose, o tai yra geriausias įrodymas to, kad mes tikrai galime pasiekti tai ko Jūs norite ir taip padėti Jūsų verslui plėstis. Kviečiame užpildyti išmaniają formą kuri yra sukurta specialiai Jums. Formoje rasite specifinius klausimus apie tam tikrą paslaugą ir tik nuo jų atsakymų Jūsų bus paklausta kiti klausimai kurie yra susiję su Jūsų verslu. taip greitai ir nesunkiai perteiksite savo mintis mums, o mes savo rupžtu parengsime ir suplanuosime visą SEO kampaniją tik Jums.

Apie Mus

Katarsis - emocinė iškrova ar emocinės įtampos atpalaidavimas, siekiame kiek įmanoma palengvinti Jūsų gyvenima.

Nemokama Konsultacija

Mes siūlome nemokamą konsultaciją kurios metu sudarysime detalų projekto eigos planą specialiai Jums. Pasinaudokite išmaniają formą perteikti savo idėjas lengvai ir greitai.

Naujienos ir Gidai

Žiūrėti Viską

Kainos

Turime tikrai puikią kainų politiką. Sužinokite preliminarius kaštus.

 

Kainoraštis

Svetainės

"Jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur" - Bill Gates

 

Svetainių Kūrimas

SEO

Naudojame tik gerus rezultatus atnešančias strategijas.

 

SEO PASLAUGOS

Facebook

Greita ir efektyvi reklama kuri atneša greitus rezultatus.

 

Facebook Reklama

Naujienos ir Gidai

Žiūrėti Viską

Kainos

Turime tikrai puikią kainų politiką. Sužinokite preliminarius kaštus.

 

Kainoraštis

Svetainės

"Jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur" - Bill Gates

 

Svetainių Kūrimas

SEO

Naudojame tik gerus rezultatus atnešančias strategijas.

 

SEO PASLAUGOS

Facebook

Greita ir efektyvi reklama kuri atneša greitus rezultatus.

 

Facebook Reklama